KONST / Litografier / Serigrafi 11565552
nr 1156 5552
Erik H Olson
(1909-1995), Sverige
Serigrafi, Signerad och numrerad 82/100, bladets mått: 59,5x67
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 januari 2018
kl 18:30:40
22/1 18:12:48
Erik H Olson
Läs mer om Erik H Olson